Bóle głowy i pomiar poziomu cukru

Witam, dzisiaj bardzo bolala mnie glowa i po zjedzeniu czegos slodkiego dopiero przeszlo, miezylam glukometrem cukier 2 godziny po obiedzie i jego wynik byl 69. Czy powinnam zglosic sie do lekarza na badania, czy to jest wynik w normie?

Aleksander Ropielewski

Nie jest to wynik prawidłowy i wymaga on pogłębienia diagnostyki pod okiem diabetologa lb gastroenterologa celem wykluczenia insulinoma.