Bóle i krwawienie przy stosunku

Witam , A więc mam pytanie jeśli uprawiałam stosunek z partnerem i partner wsadził całego członka , i zaczęło mnie boleć to co to oznacza ? Potem jeszcze dwie małe kropelki krwi były .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nic to nie oznacza. Może była Pani spięta, albo parter był niewystarczająco delikatny. Pojedynczy epizod bólu przy stosunku nie jest niczym niepokojącym.