Bóle i siniaki na rękach po usunięciu wenflonu

Po pobycie w szpitalu i po wyjęciu wenflonów mam bardzo obolałe, zasiniaczone ręce, na dłoniach opuchnięte, ze zgrubieniami (pierwszy raz w taki sposób, a nie był to pierwszy pobyt w szpitalu). Czy są jakieś środki, które przyśpieszą gojenie - okłady/maści itp.?

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest cos wiecej powiedziec. proponuję udąc się do lekarza rodzinneg. sądzę, że warto jest spróbowac okłady z altacetu