Bóle nóg od połowy łydek do stóp

Hello Od czterech dni bola mnie nogi,,tzn,,od polowy lydek w dol,,,,piecze mnie skora jak bym miala poparzona lub w pokrzywach stala .Smaruje zelem przeciwbolowym ale nic nie pomaga.Prosze o pomoc-odpowiedz-rade,,,dziekuje Krystyna

Małgorzata Panek

Mogą być to objawy zakrzepicy żył głębokich. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego lub na SOR.
Pozdrawiam