Bóle pochwy po infekcji miejsc intymnych

Witam!Kilka razy zdarzyło mi się tak że kiedy byłam już wyleczona z infekcji twierdziłam że nadal ją mam-odczuwałam podobne "bóle"pochwy.Lekarz zrobił USG okazało się że mam PCOS. Dla mnie to wyrok ponieważ staramy się o dziecko i w związku z tym zapomniałam lekarza dopytać czy te"bóle" to normalne przy Pcos?. Na UsG jeden jajnik miał dużo pęcherzy drugi mniej. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.Monika

Tak, często dolegliwości bólowe w zakresie jamy brzusznej, w podbrzuszu, zwłaszcza zsynchronizowane z cyklem miesiączkowym mają związek z patologią jajników.