Bóle stawów przy raku płuc

Mam raka płuc zaawansowanie BII. Czekam na operację. Bolą mnie stawy barkowe , łokciowe i plecy. Drętwieją mi dłonie, zwlaszcza małe palce. Co jest tego przyczyną? Dziękuję

Przyczyną najbardziej prawdopodobną są zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego. Proszę omówić tą sprawę z przyszłym operatorem.Ja mam za mało danych nt. raka - tj.wielkość i lokalizacja guza oraz czy jest to na pewno wyjściowo rak płuca. zż