Bóle w części centralnej stawu, zwłaszcza przy obciążeniu

Witam. Osiem lat temu doznałem urazu kolana, upadłem na rowerze, niestety nie zostało wykonane żadne szczegółowe badanie, wyłącznie rtg. Po dwóch tygodniach usztywnienia lekarz uznał że leczenie zostało zakończone. Od tamtej pory miewam bóle w części centralnej stawu, zwłaszcza przy obciążeniu (np. podczas pływania), dodatkowo odczuwam ogromny dyskomfort gdy kolano przez dłuższy czas jest w bezruchu (jazda samochodem). W następnym poście prześlę opis rezonansu. Józek.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście w tym momencie kluczowe znaczenie ma wynik rezonansu.