Bóle w dole brzucha promieniujące do lędźwi

Boli mnie w dole brzucha po lewej i prawie stronie i promieniuje w stronę lędźwi.Poszlam do swojego lekarza wyprosilam o badania.Zrobilam.Wszystko dobrze oprócz moczu.Ciała ketonowe liczne szczawiany bakterie erytrocyty 50.Mialam konsultacje gin wszystko ok urolog nic nie stwierdził oprócz starych zrostów w pęcherzu pozapalnych.Dostalam Capivit a e i urocal i mam dużo pić.Denerwuje się bo mnie pobolewa.W plecach czuje takie pieczenie.Poczytalam w internecie i się wystraszyłaam.Magda

Pani objawy też wiązałbym w pierwszej kolejności z infekcją a nawet za urologię nawracającymi infekcjami układu moczowego. Należałoby się zastanowić nad tym. Higiena, partner, współżycie. Wszystko może mieć znaczenie. Proszę po zastanowieniu się zaufać lekarzowi i stosować się do zaleceń.