Bóle w okolicach łopatek i ucisk

witam od miesiaca mam bole okolice lopatki lewej z tylu jakby ucisk i towarzysza czasami przy tym z przodu przy sercu klucia teraz obecnie zlapal mnie ten bol i jest to cos takiego jakby ktos mnie uderzyl z tylu w lopatke z piesci i uczucie jest od tego z przodu ze nie wiem czy to serce czy lopatka prosze mi pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez bezpośredniego badania nie jestem w stanie pomóc. Proszę udać się do lekarza, który po badaniu zdecyduje o dalszym postępowaniu.