Ucisk w brzuchu przy szybszym chodzeniu

prosze o odp.mam ucisk w brzuchu przy szybszym chodzeniu i brak tchu gdy ide szybciej a rozmawiam z kims musze robic przerwy zeby nabrac tchu gdy ide zbyt szybko to mam wrazenie ze ide jak robot-ucisk mam miedzy lewym zebrem a pepkiem gdy ucisne to miejsce czuje ulge w oddychaniu i czuje tez bicie serca w tym miejscu mam tez troche wydzieliny splywajacej z tylu nosa a nos jest suchy usg rtg klatki i zwykle badanie serca rok temu byly ok czy to przepuklina przelyku

Dolegliwości raczej nie sugerują występowania przepukliny rozworu przełykowego. Może szybki chód w Pani wypadku wywołuje jedynie atak kolki śledzionowej (z uwagi na nagłe, związane z wysiłkiem, nadmierne "wypychanie" krwi ze śledziony). Proszę jeszcze raz w tej sprawie skonsultować się ze swoim prowadzącym lekarzem jeśli dolegliwości przysparzają Pani kłopoty.