Bóle w okolicach pępka i wymioty oraz gorączka

witam mojego syna boli brzuch w okol. pepka i po nizej zaczelo sie wczoraj ok.17tej mial tem.39.5 ale po podaniu paracetamolu i ibprofenu tem spadla podane raz dzisiaj o 9rano 1 raz wymiotowal zolc ale malo ale od wczoraj od 16tej nic nie jadl 9.30 zjadl i znowu zwymiotowal temperat w normie po poludniu znowu zwymiotowal tem podniosla sie do 38.5 wiec podalem mu paracetamol i ibuprofen czy to moze byc wirus zoladka? pozdrawiam krystian

Panie Krystianie, z dzieckiem proszę udać się na SOR, leczenie ostrych stanów przez internet nie jest zbyt rozsądne.