Bóle w przyczepie przywodziciela a gra w piłkę

Mam 21 lat, gram pół zawodowo w piłkę nożna, od 2 miesięcy mam ból w przyczepie przywodziciela, szczególnie przy szybkim biegu oraz po treningu na 2 dzień, ta kontuzja odnowiła mi się po 2 latach gdzie poprzez inną z kolanem musiałem zrobić przerwę od grania 10 miesięcy i wtedy przeszło, ból promienieje do brzucha, poszedłem ostatnio na USG gdzie wykryto u mnie zwapnienie 0.46 cm w obrebie przyczepu bl. -enzopatia podano mi w zastrzyku diprophos lignokaine i ból przeszedł na 2 tyg. ale wrócił

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.