Bóle w stopie i pieczenie skóry

Przy niewielkim ochłodzeniu odczuwam bóle w górnej części stopy prawej a jednocześnie nocą odczuwam pieczenie skóry na odcinku od kolana do stopy. W ciągu dnia bóle nie występują, chyba że noga przez dłuższy czas pozostaje bez ruchu. Odczuwam także bóle samej skóry ręki na odcinku od łokcia do nadgarstka jeśli zimno. Wykonywane dotychczas badania: ciśnienie, krążenie, naczyniowe nie wykazały odchyleń od normy. Z góry dziękuję za pomoc, poradę lub zainteresowanie

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie określić przyczynę wspomnianych dolegliwości. Dolegliwości mogły by wskazywać etiologię krążeniową - w tym niewydolność żylną, jednak jak Pani wspomina ta przyczyna została wykluczona. Sugerowałabym udać się do neurologa.