Bolesne krostki na skórze głowy po pogryzieniu przez pszczoły

Przed 7 laty zostalam pogryziona przez pszczoly w glowe bylam w szpitalu podano mi 200 hydrokortyzonu ale od tamtej pory czesto odnawiaja mi sie krostki we wlosach i sa bolace i swedzace i czesto wtedy boli mnie glowa jaka moze byc przyczyna dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skónych trudno stwierdzić mi jednoznacznie co jest przyczyną pojawiania się krostek. Być może doszło do miejscowej zmiany mechanizmu odpowiedzi odpornościowej, która powoduje nawroty zmian skórnych.