Bolesność barku po urazie

witam tydzien tamu doznalam urazu szarpnelam kolo zapasowe z bagaznika i cos strzelilo mi w barku,na drugi dzien od urazu bol bylnie do zniesienia i nie moglam glebiej nabrac powietrzam, uraz byl z lewej strony ,bylam u ortopedy zrobil rtg i zapisalleki przeciwbolowe, diagnoza: nadciagniecie miesnia piersiowego wiekszego lewego, bol nadal nie ustaje chcialam zmniejszyc leki ale bez nich nie da sie funkcjonowac i normalnie oddychac, ile leczy sie taki uraz i czy to jest grozne?

Aleksander Ropielewski

Leczenie może potrwać do 6 tygodni jednak objawy bólowe powinny ustępować. Proszę zgłosić się do lekarza w celu otrzymania skuteczniejszych tabletek przeciwbólowych.