Bolesność piersi a początkowy etap ciąży

Witam, ostatnia miesiaczke mialam 05.02 od trzech dni testy wychodzą pozytywne. Ale piersi dzisiaj przestały być napięte i przestały bolec. Czy to powód do zmartwienia? Czy w tak wczesnej ciąży są dni w których piersi przestają chwilowo bolec?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bolesność piersi w ciąży jest rzeczą bardzo zmnienną, nie jest pewnym objawem ciaży. Radzę udać się do ginekologa, celem potiwerdzenia ciąży.
Pozdrawiam