Bolesność po złamaniu kości piszczelowej

Dzień dobry, 29 października złamałam kość piszczelową bez przemieszczenia, gips zdjęto mi 22 grudnia, 27 stycznia lekarz pozwolił mi stopniowo obciążać nogę, 1 tydzień 15 kg, 2 tydzień 20 kg, 3 tydzień 30, od tego tygodnia staję pełnym ciężarem, próbowałam chodzić, kuśtykam oczywiście, ale niekiedy boli mnie noga czy to normalne? Dodam, że jestem osobą aktywną fizycznie i w dużym stopniu odbudowałam mięśnie, ale żeby w pełni je odbudować potrzebuje pełnego obciążenia.

Szanowna Pani, jeżeli w badaniu kontrolnym RTG obraz postępującego zrostu nie budzi wątpliwości to przejściowe dolegliwości bólowe nie powinny niepokoić. Jednak po 3miesiąca , które mijają od złamania zrost powinien być oceniany na podstawie RTG. Pozdrawiam i sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym aktualnie Pani leczenie.