Bolesność podczas choroby nowotworowej

Mam pewien problem. Moja babcia choruje na raka,który jest już na całym organizmie. Płaczę często,że czuje że odchodzi,że tego nie chce, rozmawia przed sen ze zmarłymi tym bardziej ze swoim zmarłym mężem,a moim dziadkiem. Nie oddaje moczu od 3ech dni. Śpi cały czas,nie ma z nią praktycznie kontaktu,myli osoby,ma silne bóle,. Nie wiemy co robić :(( co to może oznaczać.?? w internecie pisało,że to ostatnie jej godziny,ale czekam na Pańską odpowiedz..

Tak prawdopodobnie jest, moment zakończenia jej cierpień się zbliża. Jeżeli ból doskwiera, należy poprosić o pomoc swoją poradnię paliatywną w celu dobrania leków uśmierzających cierpienie.

Ja nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości!!! Na podstawie Pani opisu należy mniemać , że choroba jest bbb.zaawansowana! zż