Bolesność podczas połykania a możliwe dolegliwości

witam, od jakiegoś czasu podczas jedzenia twardego np. duzego kesa chleba boli mnie przy przełykaniu i nie moge zlapac powietrza przez nos. wciaz czuje jakbym mial zapchany nos ale nic nie leci, czesto tez pociagam wydzieline nosa do gardla i wypluwam. czy to moze byc cos nowotworowego (rak przelyku, krtani)? do jakiego specjalisty udac sie pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że powodem jest nowotwór nosogardła - na to wskazują objawy. Konieczny jest kontakt z laryngologiem.