Bolesność uda, pośladka i kolana po upadku

Witam Tydzień temu zagrałam bez rozgrzewki w squosh podbiegłam aby odbić piłeczkę i upadłam poczułam ostry ostry ból z tyłu uda promieniujący do pośladka i kolana .W nocy nie mogłam spać z powodu dolegliwości bólowych szczególnie przy zmianie pozycji nogi oraz tępego bólu stałego .Dolegliwości w ciągu kolejnych dni trochę ustąpiły. Podczas pochylania i szybkiego chodzenia ból jest intensywny.Jak postępować dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.