Brak apetytu u 2-latki po szczepieniu

witam moja 2 letnia córka 4 dni temu dostala szczepionke troszke sie po niej rozchorowala ale jest juz lepiej problem polega na tym ze od 4 dni nic nie je martwie sie zeby sie cos nie stało bardzo prosze o porade probowałam wszystkiego zeby ja sklonic do jedzenia ale bez skutecznie dodam ze przed szczepienie jadla normalnie

Witam. Brak apetytu u dziecka najpewniej ma charakter przejściowy. Dziecko bezwzględnie powinno jednak spożywać normalną ilość płynów. Dobrym pomysłem w tej sytaucji jest np. podawanie słodkich soczków owocowych.