Brak apetytu, uzależnienie od alkoholu u partnera

Dzień dobry. Mam problem z mężem od jakichś czterech miesięcy je jeden niewielki posiłek dziennie (np. pół miseczki zupy) od dwóch dni nie je nic i nie bierze leków pije jedynie piwo i mówi że coś sobie zrobi. leczy sie na cukrzyce i nadciśnienie cukier rano miał214 a ciśnienie to 138/109 puls128. Niewiem co robić czekac do poniedziałku i iść do lekarza czy jak sytuacja się nie poprawi wzywać pogotowie. Proszę o rade.

Gdy osoba w depresji (wydaje się po opisie, że tak jak Pani mąż) wypowiada treści będące planami samobójczymi, należy takie słowa traktować poważnie, myślę, że powinna Pani niezwłocznie udać się z mężem na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego lub zadzwonić po pogotowie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza