Brak chęci i mobilizacji do pracy

Witam, Mam brak chęci do pracy, nie mam ochoty zajmować się zadaniami powierzanymi w pracy. Czuję, że ją zaniedbuję. Jak sobie poradzić z taką sytuacją? Zmiana pracy nie wchodzi w grę.

Odpowiedzi na m. in te pytanie pozwolą Panu zbliżyć się do istoty problemu, a wtedy łatwiej będzie szukać rozwiązań.

Dzień Dobry Panu,

Mam zbyt mało info.

Myślę, że być może doszło u Pana do zmęczenia i wypalenia zawodowego.
Proszę skonsultować się z psychologiem, poprzez rozmowę udałoby się Panu dotrzeć do prawdziwej przyczyny niepokojących Pana symptomów.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu tylko satysfakcji zawodowej i osobistej,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl

Witam, ciężko jest udzielić konkretnej odpowiedzi bez wnikliwej analizy problemu. Polecam spotkanie z coachem i przeprowadzenie coachingu kariery. pozdrawiam, Monika