Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Proszę udać się na konsultację do lekarza, który wykonał zabieg.

Jest również możliwość że nie zadziała, zależy czy był preparat odpowiednio przechowywany.

Zdarzają się osoby , u których botox nie zadziała lub zadziała po trochę dłuższym czasie -ale są to bardzo sporadyczne przypadki. Czy wcześniej były robione badania u endokrynologa?

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Musi Pani koniecznie zgłosic się do lekarza, który wykonywał zabieg i poinformowac go o braku działania, ważne aby nie upłynęło za dużo czasu ( ponad 3 tygodnie) od momentu podania. Może trzeba wykonac korektę, poniewaz dawki podawane w nadpotliwości są dość duże, a podania płytkie.

0

Pierwsze pytanie polega, czy to był Botox, Azzalure czy Bocouture? Oraz w jakiej dawce i gdzie iniekcje były wykonane. Efekt powinien być widoczny maksymalnie do 7-10 dni. Gdy był to Botox to robimy kolejny zabieg z Azzalure. 1 procent społeczeństwa nie reaguje na toksynę botulinową. Poziom Anty TPO> 300również niweluje działanie toksyny, ale jest to przypadłość głównie kobiet w chorobie tarczycy -Haschimoto. Również po zabiegu w ciągu 48 godzin po nim mógł Pan intensywnie ćwiczyć, iść do sauny lub solarium, opalać się, zażywać magnez lub chrom lub wypalić ponad 20 papierosów dziennie lub spożyć więcej alkoholu. Metabolizm toksyny botulinowej trwa 48 godzin i wyżej wymienione czynniki bardzo ten metabolizm przyspieszają, co może spowodować, że efekty będą słabe.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety