Brak erekcji u partnera po wielu latach samotności

Mam partnera po wielu latach samotności, ale w trakcie zbliżenia ma małego i miękkiego penisa. Dla mnie to problem i brak satysfakcji. Jak mam zaradzić?

Witam
Zachęcam do skonsultowania problemu
z psychologiem lub z seksuologiem.
Gdyby chcieli Państwo porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza