Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze wzwodem u męża

Dobry wieczór! jestem mężatką, która ma problem z mężem. Jesteśmy małżeństwem od 24 lat i to bardzo szczęśliwym jak mi się wydawało i z udanym pożyciem seksualnym. Jednak od roku mąż unika seksu, bo ma ogromny problem ze wzwodem. Powodem jest chory kręgosłup. Mówi, że to już koniec z seksem, nie chce pocałunków , pieszczot, unika mnie. Widzę, że jest załamany, a ja chcę mu pomóc, bo bardzo Go kocham. Dodam, że pracuje dużo i jest przemęczony, ja naciskam na seks... jest strasznie co robić?
KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Pytanie pierwsze, czy dla Pani ważniejszy jest seks (na który Pani naciska) czy mąż (dla którego ten temat jest aktualnie źródłem cierpienia)? Pytanie drugie, czy mąż leczy kręgosłup, czy jakikolwiek lekarz wie o towarzyszących problemach ze wzwodem? Pytanie trzecie, czy jest Pani gotowa wspierać męża w jego leczeniu, a w razie niepowodzenia leczenia, trwać razem, poszukując innych form bliskości? Pójść razem na terapię małżeńską i szczerze, ale taktownie porozmawiać o różnych potrzebach i aspektach Państwa relacji?

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy