Problem ze wzwodem u męża

Dobry wieczór! jestem mężatką, która ma problem z mężem. Jesteśmy małżeństwem od 24 lat i to bardzo szczęśliwym jak mi się wydawało i z udanym pożyciem seksualnym. Jednak od roku mąż unika seksu, bo ma ogromny problem ze wzwodem. Powodem jest chory kręgosłup. Mówi, że to już koniec z seksem, nie chce pocałunków , pieszczot, unika mnie. Widzę, że jest załamany, a ja chcę mu pomóc, bo bardzo Go kocham. Dodam, że pracuje dużo i jest przemęczony, ja naciskam na seks... jest strasznie co robić?

Pytanie drugie, czy mąż leczy kręgosłup, czy jakikolwiek lekarz wie o towarzyszących problemach ze wzwodem?
Pytanie trzecie, czy jest Pani gotowa wspierać męża w jego leczeniu, a w razie niepowodzenia leczenia, trwać razem, poszukując innych form bliskości? Pójść razem na terapię małżeńską i szczerze, ale taktownie porozmawiać o różnych potrzebach i aspektach Państwa relacji?

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza