Brak miesiączki i 7 negatywnych testów ciążowych

Witam,martwię się moim stanem.Ostatnia miesiączka była 18-24 sierpnia.Od tego czasu jej nie miałam.Piersi zaczęły mnie boleć dopiero dwa dni temu,ale nie są nabrzmiałe jak zwykle.Właściwie prawie wcale nie są.Podbrzusze mnie pobolewalo (jeszcze zanim zaczely bolec piersi) ale bardzo delikatnie i ustąpiło.Miałam ogrom stresów .Martwi mnie jednak to,że przy przesunięciu owulacji i tak juz miałabym objawy nadchodzącej miesiączki-a ich brak.Odbyłam stosunek przerywany.Wykonałam 7 testów-negatywne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.