Brak miesiączki po zażyciu 3 opakowania Novynette

Witam, we wtorek wziełam ostatnią tabletkę leku Novynette z 3 miesiecznęj kuracji, jaką stosowałam na uregulowanie miesiączki po pierwszej ciąży (poród17.12.12) tego wieczoru po zażuciu tabletki (jak zawsze o tej samej porze), kochaliśmy się z mężem i dwukrotnie doszło to wytrusku we mnie, dobę po zażuciu ostatniej tabletki spodziewałam się mięsiączki i do dziś jej nie dostałam, jakie są mozliwości? Dziekuję z góry za pomoc!

Witam serdecznie. Jeżeli stosunki odbywały się w w dniu przyjęcia ostatniej tabletki a po niej już nie przyjmowała Pani kolejnego opakowania nie mogę wykluczyć ciąży. Możliwe jednak iż brak okresy związany jest z wahaniami hormonalnymi.