Brak motywacji do pracy u 28-latka

Witam, moj problem w mojej branzy a mianowicie jestem doradcą finansowym jest dużym utrudnieniem. To co mi przeszkadza to brak motywacji lub co może ważniejsze koncentracji w pracy i umiejętności wykonywania wszystkich zaplanowanych działań. Np przychodzi czwartek mam kilka rzeczy do zrobienia i nie kończę ich mówiąc zrobie to po powrocie do domu. Wieczorem odkładam to na dzień następny aby w piątek zostawić to na weekend gdy będzie dzień wolnego. Aczkolwiek to także się nie udaje. I tak w koło.

Witam,

Może proszę zastanowić się nad tym czy nie zmienić pracy? Chyba, że odkładanie na później dotyczy większości sfer Pana życia. Odkładanie na później , jedynie chwilowo zmniejsza lęk przed porażką lub sukcesem ( w zależności od przypadku).
Jeśli tak to proszę iść na konsultację do psychologa, można sobie z tym poradzić.

Tendencja do prokrastynacji (odkładania rzeczy na później) może towarzyszyć różnym trudnościom i zaburzeniom psychologicznym. Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem i przyjrzenia się głębszym przyczynom trudności.