Brak okresu i nadżerka. Czy ma to coś wspólnego?

Witam,
mam 23 lata i córeczkę, która ma dwa latka. Ostatnią miesiączkę miałam 27.09.2010 r., powinnam dostać w październiku i nic, zauważyłam wyciek z obu piersi białego mleka, zapomniałam dodać, że lekarz miesiąc temu stwierdził u mnie nadżerkę.
Czy ma to coś wspólnego?

Proszę o radę i z góry dziękuję
Ania

Witam serdecznie,
Objawy, które się u Pani pojawiły, czyli brak miesiączki oraz obecność mleka w piersiach mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. To zaburzenie określane jest mianem hiperprolaktynemii. Aby wyjaśnić przyczynę powyższych dolegliwości konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam