Brak oznak stanu zapalnego dziąsła w miejscu odsłonięcia śruby

Witam serdecznie, 3 miesiące temu miałam wszczepiony implant Inicell górna 6, od początku była przez cienką błonę śluzową widoczna śruba zamykająca, wczoraj zauważyłam, że śruba (1mm ) została samoistnie odsłonięta, nie jest to odsłonięcie na linii cięcia lecz wyżej część dziąsła nad " brakującą koroną zęba". Czy to poważny problem? Wydaje mi się, że brak oznak stanu zapalnego dziąsła w miejscu odsłonięcia śruby, wizyta kontrolna dopiero za 9 dni. pozdrawiam Joanna

Odsłonięcie śruby często następuje w fazie gojenia, szczególnie w sytuacji jaką Pani opisała że od początku było cienkie dziąsło. Wszystko na pewno będzie dobrze, można spokojnie czekać na wizytę kontrolną.