Brak przyjemności z seksu u 25-latki

Mam 25lat.Jestem z chłopakiem od półtora roku.Od 3 miesięcy nie mam przyjemności z seksu ani ochoty.Mam świetnego partnera którego bardzo kocham i nie chciałabym go stracić.Jaki może być powód?Wcześniej było cudownie z dnia na dzień wszystko sie u mnie zmieniło nie wiem co jest tego przyczyną. Prosze o odpowiedz.

Dzień dobry!

Nie podaje Pani żadnych dodatkowych informacji ani okoliczności, na podstawie których byłoby możliwe odgadnąć, co jest przyczyną takiej zmiany, z czym się ona wiąże. Konieczna jest dłuższa rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. W pierwszej kolejności warto skonsultować się w tym temacie z Pani prowadzącym lekarzem ginekologiem. W zależności od tej wizyty, ewentualnych wskazówek ginekologa - z seksuologiem.

Pozdrawiam!