Brak sensu w życiu po odchudzaniu

Dzień Dobry. Mój problem jest dość pogmatwany. Przez ostatnie 2 lata schudłam 55kg.dy zaczynałam dietę nie miałam nic . Zero przyjaciół, znajomych, nie widziałam w sobie nic pozytywnego. Dietę zaczęłam sama bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony rodziny. Nigdy też nie miałam żadnej pasji, żadnego hobby. Teraz gdy schudłam życie dalej nie ma sensu. Wszyscy porównują mnie do mojej siostry , która zawszw była lepszaChciała bym się zakochać itp. dodam że dołuje mnie myśl że za kilka dni matura.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, udało się Pani osiągnąć w życiu coś co dla wielu wydaje się niemożliwe. Pani sukces to 55 kg. Jak już mienie stres związany z maturą proszę pomyśleć ile jeszcze może Pani w życiu osiągnąć. Pozdrawiam