Zmęczenie i brak sensu w życiu u nastolatki

Witam.Mam dosc dziwny problem mianowicie od pewnego czasu nic mi sie nie chcd wszystkim jestem zmeczona , ciagle mysle o tym jak bardzo chcialabym juz wyjsc za maz za mojego chlopaka i miec z nim dziecko.mam 18lat a wiec to jeszcze nie czas , jest to dla mnie problem poniewaz mam teraz wiele spraw decydujacych o moim zyciu matura itp. Nie moge sobie z tym poradzic z ocenami tez kiepsko zagrozenie z ang. Nie interesuje mnie wizyta u psychologa.chcialabym aby tu ktos jakos mi pomogl. Dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tą osobą która jakoś może Pani pomóc jest właśnie psycholog. Sugeruję więc jednak rozważyć konsultacje z tym specjalistą.