Brak sensu życia i motywacji u 31-latka

witam.mieszkalem 9 lat w irlandii,chccialem zmienic swoje zycie i przenioslem sie do hiszpanii,ale ja nie widze sensu zycia ,jestem sam nic mi sie nie chce nie mam mortywacji do zycia o trwa juz pewien czas co mam robic?

Witam Pana
Aby Panu pomóc, należy poznać dokładnie naturę Panu problemu,
dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu odzyskać równowagę wewnętrzną,
zrozumieć co jest dla Pana największą wartością,
dzięki czemu odnajdzie motywację a Pana życie nabierze sensu.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl