Brak wsparcia i pomocy ze strony męża

Jestem 8 lat po ślubie, maz nigdy mnie nie wspierał, nawet w ciazy nie chcial rozmawiac po calym dniu niebecnosci, jak syn chorowal wysylal nas na taksowke do szpitala, siostrze pomaga codziennie rozmawia , mowi ze siostra to blizsza rodzina niz zona, co mam zrobic ciagle placze i jestem w stresie boli mnie brzuch. Na proby rozmow reaguje agresja i klotnia. Nie mam juz sily. Prosze o pomoc.

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z INDYWIDUALNEJ pomocy u psychologa/psychoterapeuty.
Bądź też zaproponować mężowi podjęcie psychoterapii małżeńskiej/pary.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego/prywatnie. Natomiast psychoterapia małżeńska - raczej dostępna jest prywatnie, niż na NFZ.

Witaj serdecznie. Zastanów się czy odpowiada Tobie taki rodzaj życia. Postaraj się dotrzeć do swojego męża - porozmawiaj z nim, zaproponuj terapię małżeńską. Jeśli nic nie pomaga to powtarzam - zastanów się czy chcesz prowadzić taki rodzaj życia, jeśli nie to postaraj się ułożyć życie na nowo.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/