Brązowe plamienia w połowie cyklu

Dzień dobry. Mam 37 lat, od 5 miesięcy mam niewielkie (wystarczy wkładka, bez podpaski) brązowe plamienia w połowie cyklu, trwające od 1 do 3 dni. Czuję się dobrze, bez zmian. Miesiąc temu miałam wykonane usg przezpochwowe, lekarz ginekolog powiedział, że wyszło bardzo dobre, a powodem plamień jest być może wchodzenie w okres klimakterium. Przepisał Mycosyst z powodu grzybicy. Bardzo się denerwuję plamieniami, czy powinnam udać się ponownie do lekarza, czy w tym wieku "to norma"? Dziękuję.

Piotr Pilarski

Inną przyczyną może być zakażenie. Jeśli wynik USG jest prawidłowy to lekarz nic nie pomoże.

Pozdrawiam.