Brązowe plamienia w połowie cyklu
Dzień dobry. Mam 37 lat, od 5 miesięcy mam niewielkie (wystarczy wkładka, bez podpaski) brązowe plamienia w połowie cyklu, trwające od 1 do 3 dni. Czuję się dobrze, bez zmian. Miesiąc temu miałam wykonane usg przezpochwowe, lekarz ginekolog powiedział, że wyszło bardzo dobre, a powodem plamień jest być może wchodzenie w okres klimakterium. Przepisał Mycosyst z powodu grzybicy. Bardzo się denerwuję plamieniami, czy powinnam udać się ponownie do lekarza, czy w tym wieku "to norma"? Dziękuję.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Inną przyczyną może być zakażenie. Jeśli wynik USG jest prawidłowy to lekarz nic nie pomoże.
Pozdrawiam.