Brązowy śluz a ryzyko powtórnego poronienia

Witam, piszę ponieważ zauważyłam dzisiaj brązowy śluz. Jeśli jest to miesiączka to spóźniona o 4 dni. Ale dodam, że takie plamienie nie występowało u mnie nigdy na początku miesiączki. Zazwyczaj okres zaczynał się od jasnoróżowego plamienia. Brązowe plamienie miałam na sam koniec miesiączki, czyli około 4-5 dnia cyklu. W lutym poroniłam i od tego czasu biorę luteinę 50 między 16-25 dniem cyklu 2x dziennie po jednej tabletce pod język. Czy to może być kolejne poronienie? Czy mam czym się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.