Brązowy śluz w 6 tygodniu ciąży

Witam jestem w 6 tyg ciazy pojawil sie sluz o zabarwieniu brazowawym i taki ciagnacy . W kwietniu tego roku stwierdzono u mnie ciaze obumarla i boje sie ze cos jest nie tak , boje sie ze cos jest nie tak z malenstwem . Czy powinnam sie niepokoic ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Brązowe zabarwienie śluzu wskazuje na plamienie. Proszę zatem tego nie bagatelizować, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Tym bardziej, że ma Pani w wywiadzie ciążę obumarłą.