Budzenie nocne i kołatanie serca u partnera, który kilka lat temu stracił dziewczynę w wypadku

Witam. Mój chłopak 4 lata temu miał wypadek w którym zginęła jego partnerka z którą wtedy był. Od tamtego momentu w nocy budzi się z brakiem tchu a serce wali mu jak młot. Zdarza się to ostatnimi czasy bardzo często. Nie wiem co robic. Boję się w nocy zasnąć bo mam obawy ze coś mu się stanie. Twierdzi ze wszystkie wyniki ma w porządku. Ale ja mam wrażenie że coś jest nie tak. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuję.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza