Problemy z przełykaniem występujące wieczorem

od niedawna mam problemy z przelykaniem ale dzieje sie to tylko wieczorem przewaznie gdy leze juz w lozku ,wtedy nagle czuje ze cos jest nie tak chyba tchu mi brakuje i chce przelknac sline i na pare sekund funkcja przelykanie jest niemozliwa jakby nieistniala,ogarnia mnie panika ze sie udusze chociaz moge oddychac,co to jest?czy to nerwica?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza