Centralno-lewostronne wypadanie krążka międzykręgowego
Proszę o wyjaśnienie fragm.wyniku MR: " W pograniczu piersiowo-lędźwiowym widoczne jest centralno-lewostronne wypadanie krążka międzykręgowego na poziomie Th12-L1 z uciskiem przedniej powierzchni worka oponowego oraz rdzenia." Dziękuję za pomoc.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie piersiowego oraz lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.