Chciałabym schudnąć jak najwięcej bez efektu jojo

Mam 15 lat waże 58 kg i chcę strasznie schudnąć, chcę jeździć na rowerze, tylko ile dziennie, czy 0,5 godz. wystarczy ? Schudnąć bym chciała na nogach i brzuch żeby był płaski i ręce troszkę hihihih prosiła bym o dietę. Dziękuje !

Witam,

Polecam serwis www.abcodchudzanie.pl - znajdziesz tam wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowego żywienia oraz diet. A jeśli chcesz uzyskać poradę eksperta zadaj pytanie podając więcej szczegółów, np. wzrost oraz sposób żywienia.