Ciągłe problemy z żołądkiem i kłucie w klatce piersiowej

mam 170 cm wzrosu i waze 50 kg czy to moze byc przyczyna ciagłych problemow z zoładkiem i wogule ze zdrowiem (głownie z zoładkiem) tzn. kłucia w klatce piersiowej , w głowie , osłabienie,mam czesto niskie cisnienie, uczucie ze zaraz zemdleje,dolegliwosci wystepuja najczesciej poznym popołudniem lub wieczorem .. chodzi mi głownie o zoładek i przełyk ( nie wymiotuje ale jest mi ciagle niedobrze i czuje takie bąbelki w zoładku i odbijanie sie oraz lekki bol przy dotykaniu w nadbrzuszu)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niska masa ciała jak najbardziej może być związana z opisanymi przez Panią objawami. Przede wszystkim sugeruję wizytę u lekarza POZ oraz wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych - głównie w kierunku anemii oraz zaburzeń funkcji tarczycy. Po drugie proszę zwrócić szczególną uwagę na swoją dietę - być może niewielka modyfikacja diety spowoduje ustąpienie dolegliwości żołądkowych.