Ciągłe zmęczenie i senność u 18-latka

Witam. Mam 18 lat od pewnego dłuższego czasu ciągle chce mi się spać w południe. Co może powodować zmęczenie i ciągłą senność? Powinnam iść z tym do lekarza? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy są nieswoiste - mogą być wywołane różnymi przyczynami. Jeżeli objawy utrzymują się od dłuższego czasu, wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.