Ciąża po przebytym zakrzepowym zapaleniu żył

Jestem po przebytej zakrzepowo zapalenie żył głebokich kończyny dolnej lewej mam pytanie bo staram się o ciaże moja pani ginekolog kazała zrobić badania z jakiego powodu powstała ta zakrzepica wszystkie badania wyszły dobrze v leiden i mutacja 20210g-a genu protrombiny wskaznik protrombiny ,inr,APTT,TTfibrynogen,d-dimery at III antytrombina wyszła poniżej normy 49,39 wskażnik pokazuje że min jest 80 mam po niżej normymam pytanie jakie mam zrobic badania w tym kierunku do kogo się zgłosić

Takie wyniki wskazują na zaburzenia w krzepnięciu krwi w kierunku jej zwiększonej krzepliwości. Radzę w tej sprawie skonsultować się z hematologiem, który zadecyduje o dalszym postępowaniu w tej kwestii.