Ciąża z podwyższonym ryzykiem a badania przed wody płodowe

chcialam jeszcze powiedziec ze to moje pierwsze dziecko a mam juz 37lat i jest ten wynik z podwzszonym ryzykiem obecnie jestem w UK tu polozna oferuje mi badanie przez wody polodowe nie wiem czy bylo by to konieczne jaka jest pewnosc moze w ilu procentach ze dziecko nie bedzie mialo zespolu dawna ani innej podonej choroby jestem bardzo zmartwiona i bezradna nie wiem co mam robic prosze o porada

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można tego tak określić w procentach. Wykazanie ryzyka to tylko sugestia, którą można potwierdzić poprzez amniopunkcję,.