Cięcie nad spojeniem łonowym po operacji wyłuszczenia torbieli

Witam. Jestem 30 dni po operacji tradycyjnej wyluszczenia torbieli na obu jajnikach,na lewym 5cm,a prawym 8cm. Mam ciecie nad spojeniem lonowym. I z prawej strony rany w gore mam takiego jakby guza,widac nawet ze jest wypukle. Dodam ze od kad wyszlam ze szpitala to ciagle mam jakies kujace bole,wlasnie najbardziej,najczesciej boli,kuje mnie ten prawy na ktorym torbiel miala 8cm,dodam tez,ze podpisywalam tez zgode,na usuniecie jajnika bo lekarze nie wiedzieli czego sie spodziewac,jednak mam go.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli zmiana nie będzie znikać lub pojawi się zaczerwienienie i ból- należy się skonsultować z lekarzem. Kłucie w jajniku może być związane z owulacją.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do swojego lekarza. Bez badania nie można nic powiedzieć. Po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.