Co jest powodem bólu ręki u osoby po wstawieniu rozrusznika?

* miesięcy temu miałam wstawiany rozrusznik. Od wczoraj boli mnie intensywnie, przy użyciu lewej ręki. Uczucie jakby coś rwało. Wie ktoś skąd taka dolegliwość i jak reagować. Wspomnę, ze od miesiąca prowadzę normalny tryb życia

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani zgłosić się na kontrolę do lekarza w celu wykonania przynajmniej badania ekg.