Co jest powodem niskiego poziomu libido i niepełnej erekcji?

Od pewnego czasu mam niskim poziom libido i niepełna erekcje. Jestem na środkach anabolicznych, lecz do tej pory nigdy nie było z tym problemów. Chciałbym zrobić dokładne badania żeby określić w czym leży problem, co się stało, lecz czy te wystarcza: tsh, ft3, ft4, testosteron, estardiol, prolaktyna? w czym może leżeć przyczyna, gdy arimidex był używany(1 tabs e2d).

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Panu odpowiednie badania i skieruje do endokrynologa w celu diagnostyki i leczenia. Pozdrawiam!